ECCO Bulb Number Plate Registration Lamp L867.00.12V
HomeStore
-65%
The Story
Ideal for trucks and trailers!
Main Features:
  • 12V
  • Designed for number plate lighting
  • E approved
  • Supplied with bulb
  • Designed for trailers - including Ifor Williams
  • Dimensions: Width: 106mm x Height: 57mm x Depth: 57mm
  • Supplied bulk, without retail packaging
  • 6 month warranty - clearance stock (bulb not covered)
    Description
    Ideal for trucks and trailers!
    Main Features:
    • 12V
    • E approved
    • Supplied with bulb