ECCO Bulb Number Plate Registration Lamp L868.00.12V
HomeStore
The Story
Ideal for 12V applications!
Main Features:
  • 12V
  • Designed for number plate lighting
  • E approved
  • Supplied with bulb
  • Designed for trailers - including Ifor Williams
  • Dimensions: Width: 38mm x Height: 68mm x Depth: 34mm
  • Supplied bulk, without retail packaging
  • 6 month warranty - clearance stock (bulb not covered)
    ECCO Bulb Number Plate Registration Lamp L868.00.12V - Image 2
    Details & Craftsmanship
    Every detail has been carefully considered to bring you the perfect product.
    ECCO Bulb Number Plate Registration Lamp L868.00.12V - Image 3
    Details & Craftsmanship
    Description
    Ideal for 12V applications!
    Main Features:
    • 12V
    • E approved
    • Supplied with bulb